menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Melikgazi’de bölge bölge muhtarlar toplantısı yapılıyor

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, mahallelerde ihtiyaçları tespit etmek için mahalle muhtarlarıyla toplantı düzenleyerek görüşmeye devam ediyor.
29 Kasım 2020, Pazar

Başkan Dr. Palancıoğlu, pandemiden dolayı bölge bölge “Muhtarlar Toplantısı” yapıldığını söyledi.

Melikgazi ilçesinin hem alan hem de nüfus olarak bir değişim ve gelişim gösterdiğini, Kayseri ilinin yüzde 50'sine hizmet verdiklerini hatırlatan Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, "Dengeli, planlı ve koordineli bir şekilde gelişen ve büyüyen ilçemizde bu hassasiyeti korumak ve devam ettirmek için muhtarlarımız ile sık sık bir araya geliyoruz. Alan büyüyünce ve muhtar sayımız artınca daha verimli, etkili ve herkesin söz alabileceği ve rahatça konuşabileceği bir toplantı için pandemiden dolayıda bölge muhtarlar toplantısı düzenlemeye karar verdik. Toplantılarım bölge bölge devam ediyor” dedi.

Doğu ve merkez doğu gibi mahalle muhtarının katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda her muhtardan acil yapılması istenen hizmetler hakkında bilgiler alındığını ifade eden Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, mahallelerin Melikgazili olmanın farkını yaşadıklarını ve gerçekleştirilen hizmetlerden dolayı da muhtarların teşekkür etiklerini kaydetti.

Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, ilçeyi 7 muhtarlık bölgesine ayırdıklarını ve 7 bölge muhtarları ile toplantı düzenleyerek, ihtiyaçları tespit edip hizmetleri gerçekleştireceklerini sözlerine ekledi. Kurumsal Haber

Diğer GÜNCEL Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır