Ertekin'den dikkat çeken transfer tahtası açıklaması!

Erciyes Anadolu Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin, holding şirketlerin de olduğu sponsorların desteği ile transfer tahtasının yeniden açıldığını dile getirdi. Detaylar Kayseri Haberinde..

Ertekin'den dikkat çeken transfer tahtası açıklaması!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin’den dikkat çeken Kayserispor açıklaması geldi.

Ertekin, holding şirketlerin de olduğu sponsorların desteği ile transfer tahtasının yeniden açıldığını dile getirdi. Ertekin, X hesabından yaptığı açıklamada, ‘Mondihome Kayserisporumuzun sezon başında kapalı olan transfer tahtası içinde holding şirketlerimizin de olduğu sponsorlarımızın desteği ile sezon başında açılmış arkasından tekrar kapanmıştı. Şimdi yeniden yine holding şirketlerimizin de olduğu sponsorların desteği ile transfer tahtası tekrar açıldı’ diyerek müjdeyi verdi.

Ertekin'den dikkat çeken transfer tahtası açıklaması!

Ertekin, 3 sporseveri de yapılacak olan çekiliş sonrasında Beşiktaş maçında locada aırlayacaklarını belirterek, ‘Tahta açıldıktan sonra ilk maç 12 Şubat Pazartesi Beşiktaş ile. Transfer tahtasının açılmasında büyük emeği olan storishcom, X hesabını ve storishcom Instagram hesabını birlikte takibe alan 3 kişiyi çekilişle Mondihome ve Storish’in davetlisi olarak Erciyes Anadolu Holding locasında ağırlayacağız. Çekiliş sonuçları Storish’in  X ve Instagram hesaplarında duyurulacak’ ifadelerini kullandı.