En zor maç!

Kayserispor, 3 Nisan Çarşamba günü sahasında Kasımpaşa'yı ağırlayacak. Kapalı Kale, maçın zorluk derecesine dikkat çekerek, birlik mesajı verdi ve destek paylaşımında bulundu.

En zor maç!

Kayserispor taraftarı, takımlarını yalnız bırakmayacak.

Kapalı Kale, Kasımpaşa maçı öncesinde sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. ‘Yeniden Kavuşma Zamanı’ başlığıyla yapılan açıklamada, ‘Büyük Kayserispor Taraftarı, verilen milli ara sonucu ilk iç saha müsabakamız olan Kasımpaşa maçına sayılı günler kaldı, siz değerli taraftarlarımızın desteğinin daha elzem hale dönüştüğü bu kritik haftada stadyumdaki yerlerimizi olabilecek en maksimum seviyede tutmamız gerekmektedir. Müsabakanın günü ve saati itibariyle negatiflikler olsa da büyük Kayserispor taraftarı üzerine düşen hassasiyeti en iyi şekilde göstereceğine inancımız tamdır. Haydi Kayseri, Çarşamba günü şehrin kalbinde aynı yürekte atmaya, takımımıza 3 puanı hep birlikte aldırmaya hazır mıyız? Unutma sen yoksan bir kişi eksiğiz!’ ifadelerini kullandı. 

Kayserispor ile Kasımpaşa arasında oynanacak olan zorlu doksan dakika 3 Nisan Çarşamba günü saat 20:30'da RHG Enertürk Enerji Stadyumu'nda başlayacak.