Deniz Akkaya olayında son dakika gelişmesi!

Deniz Akkaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kızı ile arasında geçen tartışmayı anlattı. Annesini balkona kitleyen kız polise annesinin kendini dövdüğünü söyledi. Olayların ardından yeni gelişme yaşandı. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberlerinde..

Deniz Akkaya olayında son dakika gelişmesi!

Deniz Akkaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kızı ile arasında geçen tartışmayı anlattı. Annesini balkona kitleyen kız polise annesinin kendini dövdüğünü söyledi. Akkaya'nın sosyal medya paylaşımları sonrası küçük kız koruma altına alındı.

Aslen Kayseri Akören'in Uzunyayla köyünden Çerkes kökenli bir alienin kızı olan ünlü model ve sunucu Deniz Akkaya, yaptığı paylaşımla magazin dünyasının gündemine oturdu. Akkaya, kız ile yaşadığı olayı anlatırken eski eşi Efe Önbilgin'i de 'ruh hastası' şeklinde nitelendirdi.

Deniz Akkaya, 15 yaşındaki kızı ile yaşadığı kavgayı sosyal medyadan paylaştı. Akkaya, kızının kendisinden gizli yurtdışı planları yaptığını telefonuna el koyduğunu bundan dolayı da kızının kendisini balkona kitlediğini söyledi. Deniz Akkaya açıklamalarında 1997 yılında ''son derece yanlış bir baba seçimi ile hamile kalıp hayatının kabusa döndüğünü'' vurguladı.

Akkaya'nın kızı koruma altına alındı!

X sosyal medya hesabından açıklamalar yapan Akkaya'nın paylaşımları kısa sürede binlerce görüntülenme aldı. Akkaya, ''1997 senesinde başlayan kariyerin ve çok mutlu bir hayatın akabinde son derece yanlış bir baba seçimi ile hamile kaldım ve hayatım resmen kabusa döndü. Bir ruh hastası ile verdiğim velayet savaşı bir ömür sürdü. Az önce 16 senedir resmen tek başıma baktığım kızımın benden ısrarla sakladığı telefonunu  ele geçirdim. benden habersiz yurtdışı planları ve fazlasını bulmam neticesinde telefona el koydum. Fiziken bana saldırması yetmediği gibi beni 1.5 saat balkona kitledi.komşuların ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca 3 kez 112 yi aramam neticesinde kurtarıldım. Polislere de karşı çıkan sonrasında birde hızını alamayıp bana itibar suikasti yapan bu ruh haline ,ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim. Biz nerede hata yaptık biliyor musunuz? kontrolsüzce severek. Anne olmak bu değil ve olmamalı. Allah tüm annelere sabır versin.'' dedi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı yapılan incelemelerin ardından çocuğu koruma altına aldığı ve gerekli psikolojik desteği vermeye başladığı belirtildi.