Büyükkılıç'tan Köse'ye ziyaret!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Baro Başkanı Ali Köse'ye nezaket ziyaretinde bulundu. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'İn Kayseri haberlerinde...

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Büyükkılıç'tan Köse'ye ziyaret!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kentte tüm kurum ve kuruluşlar ile dayanışma içerisinde olan ve kurum ile kuruluşların temsilcileriyle sık sık bir araya gelerek şehri ortak akıl anlayışı ile yönetmek adına istişarelerde bulunan Başkan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, bu kapsamdaki ziyaretine Baro Başkanlığı ile devam etti. Büyükkılıç baro ve yönetimini, ‘Toplumun sesi’ olarak nitelendirdi.

Başkan Büyükkılıç, Baro Başkanı Köse ve avukatlara bir talepleri bulunup bulunmadığını da sorarak üzerlerine ne düşüyorsa bu konuda destek vermekten memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

Büyükkılıç'tan Köse'ye ziyaret!

Baro Başkan Ali Köse ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yerel seçimlerde aday olan Başkan Büyükkılıç’a başarılar temennisinde bulundu. Başkan Köse, “Teşekkür ederim, sağ olun. Hoş geldiniz. Hayırlı uğurlu olsun. Başarılar diliyoruz başkanım” ifadesinde bulundu.

Büyükkılıç'tan Köse'ye ziyaret!

Baro’daki avukatlarla da görüşerek sohbet eden Büyükkılıç’a, ziyaretinde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, AK Parti Seçim İşleri Başkanı Ebru Ünal ve AK Parti İl Başkanlığı ile Büyükşehir Belediyesi’nden avukatlar da eşlik etti.

Ziyarette günün anısında toplu hatıra fotoğrafı da çektirildi.