Büyükkılıç, Kayserililerle teravih namazında buluştu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, teravih namazını vatandaşlarla birlikte kılarak, 'Ramazan'ın huzur ve bereketini paylaşmanın mutluluğunu yaşadık' dedi. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in, Kayseri haberlerinde...

Büyükkılıç, Kayserililerle teravih namazında buluştu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Ramazan ayının ilk gününden bu yana teravih namazını vatandaşlarla birlikte kılmaya, namaz sonrası vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın bu seferki durağı Safa Camii oldu. Melikgazi ilçesinde bulunan Safa Camii’nde Kayserililerle buluşan Başkan Büyükkılıç, teravih namazının ardından vatandaşlarla sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. Esnaf ve vatandaşların yaklaşan Kadir Gecesi’ni kutlayan Büyükkılıç, 'Bu akşam teravih namazımızı Safa Camii’nde kıymetli hemşehrilerimizle birlikte eda ederek, Ramazan’ın huzur ve bereketini paylaşmanın mutluluğunu yaşadık' diye konuştu.

Vatandaşlar da Başkan Büyükkılıç’a ilgi, alakası ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken, yeniden Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinden dolayı tebriklerini ilettiler.