Burak Yılmaz, Maç Sonu Ne Konuştu?

Süper Lig'in 23'üncü haftasında Kayserispor sahasında konuk ettiği Antalyaspor ile 1-1 berabere kaldı. Karşılşamanın ardından Kayserispor Teknik Direktörü Burak Yılmaz maç sonunda bakın neler konuştu? Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberinde...

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Burak Yılmaz, Maç Sonu Ne Konuştu?

Süper Lig'in 23'üncü haftasında Kayserispor sahasında konuk ettiği Antalyaspor ile 1-1 berabere kaldı. Karşılşamanın ardından Kayserispor Teknik Direktörü Burak Yılmaz açıklamalarda bulundu.

Yılmaz: Daha İyi Olacağız

Kayserispor Teknik Direktörü Burak Yılmaz, iyi bir oyun ortaya koyduklarını belirterek,  “Bugün ilk yarıya aslında iyi başladık. Gollük pozisyonları da bulduk ama değerlendiremedik. Gol yedikten sonra mental olarak düştük. Bunu da çalışarak değiştirmemiz lazım. Devreye mağlup olarak girdik. Oyuncularımız ikinci devre reaksiyon gösterdiler. Onlara çok teşekkür ediyorum. Onlara da bu yakışırdı. 1-1’i yakaladık. Galip gelecek pozisyonları da bulduk ama ne yazık ki değerlendiremedik. Uzun bir aradan sonra puan aldık bu yönden biraz sevindirici olsa da kazanamamaktan dolayı da üzgünüz. Kazanacak yeterince pozisyonlar bulduk. Daha iyi olacağız. Çok çalışıp, tekrar yapacağız. Çünkü, bu ligde her puanın çok büyük değeri var.

Benim Her Oyuncum Değerlidir

Transfer takviyesi olup olmayacağının sorulması üzerine ise Yılmaz, 'Tabiki de transfere ihtiyacımız var. ‘şu mevki, bu mevki’ diyerekten onları kırmak ya da üzmek ya da onların yetersiz olduklarını onlara düşündürmek istemem. Oyuncuların gardını düşürmek istemiyorum. Çünkü, küçük de olsa transferi aşamama gibi de bir olayımız da var. O yüzden kesinlikle benim için en değerli olan elimde olan oyuncudur. Her mevkie oyuncu isterim. Ama şu mevki bu mevki demem doğru olmaz' cevabını verdi.