Burak Yılmaz'ın ekibinde dikkat çeken detay!

Kayserispor'un yeni sezonda teknik sorumlusu olarak Burak Yılmaz devam ederken, teknik ekip Serhat Sütlü, Erkan Ferin ve Hüseyin Çayır'ı yardımcı olarak karşılıyor. Analiz antrenörü Anıl Demirci ve kaleci antrenörü Mehmet Bölükbaşı ile birlikte atletik performans antrenörleri Erdi Arslan ve Mustafa Cebel Torun da kadroda yer alıyor. Hari Vukas ise yeni sezonda görev almayacak. Ayrıntılar Kayseri Haberi'nde...

Burak Yılmaz'ın ekibinde dikkat çeken detay!

Kayserispor Teknik Sorumlusu Burak Yılmaz’ın yeni sezon için çalışma arkadaşları belli oldu. Teknik ekipte 8 isim görev yapacak.

Kayserispor’da yeni sezonda 8 isim teknik ekipte görev yapacak. Teknik Sorumlu olarak yine takımın başında Burak Yılmaz görev yapacak. Yardımcılıklarını Serhat Sütlü, Erkan Ferin, Hüseyin Çayır yapacak. Anıl Demirci Analiz antrenörü, Mehmet Bölükbaşı kaleci antrenörü olarak görev üstlenecek. Erdi Arslan ile Mustafa Cebel Torun da Atletik performans antrenörlüğü yapacak.

Geçen sezon Burak Yılmaz’ın 1. yardımcısı olan ve müsabaka sonralarında açıklamalarda bulunan Hari Vukas ise yeni sezonda sarı kırmızılı takımda görev yapmayacak.