Bu etkinlik çok konuşulur: Evli çiftler yağlama yapacak!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, ailelere yönelik hizmetlerini de sürdürüyor. Bu kapsamda 'Eşim ve Ben Mutfakta' etkinliği, düzenlenecek. Evli çiftler Kayseri yağlaması yapacak. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberlerinde...

Bu etkinlik çok konuşulur: Evli çiftler yağlama yapacak!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi KAYMEK, evli çiftleri Kayseri’nin ünlü ve sevilen gastronomi değeri yağlama yapımı etkinliği ile buluşturacak. Etkinlik, 10.00 ve 13.00 saatlerinde olmak üzere 2 seansta yapılacak.

Kayseri’yi ve sahip olduğu zengin kültürel değerlerini her platformda tanıtmaya ve desteklemeye gayret gösteren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç yönetimindeki Büyükşehir Belediyesi, öte yandan ailelere yönelik hizmetlerini de sürdürüyor. Bu kapsamda evli çiftlerin bir arada zaman geçirmesine yönelik olarak, Kayseri’nin zengin gastronomi kültürü içerisinde önemli yer tutan Kayseri Yağlaması Yapımı etkinliği düzenleyen Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK), insanların hayatlarına renk katmaya devam ediyor.

Bu etkinlik çok konuşulur: Evli çiftler yağlama yapacak!

Ücretsiz olarak vatandaşların hizmetine sunulan KAYMEK İle Öğreniyorum Atölyesi bünyesindeki ‘Eşim ve Ben Mutfakta’ etkinliği, KAYMEK Akademi tesislerinde gerçekleştirilecek. Vatandaşların etkinliğe kayıt için www.kaymekonline.com adresini ziyaret etmesi gerekirken, bilgi için ise 0 352 431 31 00 nolu telefonu araması yeterli olacak.

Bu etkinlik çok konuşulur: Evli çiftler yağlama yapacak!

Eşleriyle özel bir an yaşamak isteyen herkesi 11 Şubat Pazar günü ‘Kayseri Yağlaması’ yapımına davet eden KAYMEK’in söz konusu etkinliği, 10.00 ve 13.00 saatlerinde olmak üzere 2 seansta yapılacak.