Başkan Büyükkılıç'a AK Parti Kadın Kollarından Ziyaret

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Zerrin Arslan, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ı, makamında ziyaret etti. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberinde...

Başkan Büyükkılıç'a AK Parti Kadın Kollarından Ziyaret
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Zerrin Arslan, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ı, makamında ziyaret etti. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, bir yandan hizmetlerini aralıksız sürdürürken, diğer yandan uyum kültürü içerisinde istişarelerini sürdürüyor. 

Birliğin, beraberliğin ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergileyen Başkan Büyükkılıç, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi ve Kayseri İl Koordinatörü Zerrin Arslan ile AK Parti Kayseri İl Kadın Kolları Başkanı Meral Koşar’ı makamında kabul etti.

Büyükkılıç, nazik ziyaretleri için AK kadınlara teşekkür ederek, ‘Kayseri’mizin en önemli özelliği hem yerel yönetimler kendi içerisinde hem de teşkilatlarımızla dayanışma içerisinde istişareyi önemsemesidir. Bizi seven, güvenen hemşehrilerimize layık olma yolunda hep beraber çalışarak hizmet etmeye devam edeceğiz’ diye konuştu.