Valilik uyardı: İtibar etmeyin!

Valilik uyardı... Dolandırıcılar Vali Gökmen Çiçek'in ismi ve logosunu kullanarak sahte bağış kampanyası düzenliyor. Bu kapsamda Kayseri Valiliği vatandaşları bilinçli olması yönünde uyardı. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberlerinde...

Valilik uyardı: İtibar etmeyin!

Valilik uyardı... Dolandırıcılar Vali Gökmen Çiçek'in ismi ve logosunu kullanarak sahte bağış kampanyası düzenliyor. Bu kapsamda Kayseri Valiliği vatandaşları bilinçli olması yönünde uyardı. 

Kayseri Valiliği tarafından yapılan açıklamada, Vali Çiçek'in ismi ve valiliğin logosunun kullanılarak SMA TİP1 hastası E.Ç için annesi S.Ç adına sahte bağış kampanyası düzenlediği tespit edildi.

Valilikçe yapılan uyarıda, resmi sosyal medya hesapları ve Vali Gökmen Çiçek'in adının dolandırıcılık amacıyla kullanılan sahte numaralara itibar edilmemesi ve hemen emniyete bildirilmesinin önem arz ettiği vurgulandı.

Valilik uyardı: İtibar etmeyin!

Dolandırıcılar, toplumun duyarlılığını suistimal ederek sahte bağış kampanyaları düzenliyor. Kayseri Valiliği, bu tür dolandırıcılık girişimlerine karşı vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı.