UYAFA'da yeni Başkan Necati Alçık oldu

UYAFA nedir? Başkan Özcan Şimşek, görevini Başkan vekili Necati Alçık'a devretti. Yeni dönemde hedefler neler? Detaylar haberimizde...

UYAFA'da yeni Başkan Necati Alçık oldu

Uluslararası Yetenek Avcıları Futbol Akademisi (UYAFA) Başkanı Özcan Şimşek, başkanlık görevini başkan vekili Necati Alçık’a devretti.

Devir teslim töreninde konuşan Özcan Şimşek, sadece görevi devrettiğini belirterek, “Bizim UYAFA’dan ayrılma gibi bir lüksümüz yoktur, çünkü UYAFA bizim evladımızdır. Bundan sonraki süreçte UYAFA Yüksek İstişare Kurulu başkanı olarak devam edeceğim.” dedi.

UYAFA'da yeni Başkan Necati Alçık oldu

UYAFA Kayseri İl Temsilcisi Osman Topuz, yeni Başkan Necati Alçık’ı tebrik ederken, Özcan Şimşek'e de emeklerinden dolayı minnettarlığını sundu. Kayseri'de de UYAFA olarak futbol çalışmalarının olacağının müacdesini veren Topuz, "UYAFA uzun yıllardır yurtiçi ve yurtdışında genç yetenekleri keşfedip Türk futboluna genç kazandırmış, bir çok müsabakada bulunmuş, mücadele etmiş ve bu çalışmalar neticesinde dünya çapında nice şampiyonluklar yaşamış ve ismini her geçen gün daha çok duyurmuştur. Şu an UYAFA’nın geldiği bu noktada üzerine koyarak ilerlemek bizleri mutlu ediyor. UYAFA projesinin doğmasında, bu noktalara gelmesinde başta UYAFA Yüksek İstişare Kurulu Başkanı sayın. Özcan Şimşek’e, Genel Başkanlık görevine layık görülen değerli başkanım Necati Alçık beye ve birbirinden değerli UYAFA ailesinin güzide temsilcilerine teşekkür ediyorum. İlerleyen süreçlerde UYAFA bünyesinde şehrimiz ve Türk futbolu adına güzel çalışmalarımız olacaktır. Kayseri İl Temsilciliği görevini bizlere tekrardan layık gören sayın.genel başkanımız Necati beye şahsım adına teşekkürlerimi borç bilirim. Hayırlı uğurlu olsun. ” diye konuştu.