Ümit Özdağ özür diledi!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ seçim sonrası partililerden özür diledi. Özdağ, 'Sevgili Zafer Partililer, Cumhuriyetimizin 100. Yılında Atatürk'ün ruhunu şad edecek bir sonuç alamadığım ve sizleri zafere götüremediğim için hepinizden özür dilerim' dedi.

Ümit Özdağ özür diledi!

Seçim sonrası değerlendirmelerde bulunan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ partililerden özür diledi.

Ümit Özdağ özür diledi!

Özdağ, sonucu başarı olarak görmediğini dile getirerek, Sinan Oğan ile birlikte gerekli adımları atacaklarını belirtti. 

Ümit Özdağ özür diledi!
Özdağ sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi, “Sevgili Zafer Partililer, Cumhuriyetimizin 100. Yılında Atatürk'ün ruhunu şad edecek bir sonuç alamadığım ve sizleri zafere götüremediğim için hepinizden özür dilerim. Evet, seçimlerin 2. tura kalmasını sağladık. Ancak bu sonucu bir başarı olarak görmüyorum. 13 milyon sığınmacı ve kaçağın yaşadığı bir ülkede daha fazla oy almalıydık."

Ümit Özdağ özür diledi!

Özdağ, "Ve artık ne yazdık ki, bu 13 milyon sığınmacı ve kaçağın vatanlarına dönmesi çok daha zor hale gelmiştir. Hepinize çok ağır şartlar altında göstermiş olduğunuz çaba ve sizin değil benim uğramış olduğum mağlubiyete rağmen açıkladığımız destek mesajları için teşekkür ediyorum. 2. Turda Türkiye'nin ve Türk Milleti'nin güvenliği için gereken adımları Dr. Sinan Oğan bey ile birlikte gereken adımları yetkili kurullarımızda görüşerek atacağız” ifadelerinde bulundu.