Ülkü Ocakları'ndan Büyükkılıç'a ziyaret!

Ülkü Ocakları İl Başkanı Halit Yağmur ve yönetimi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ı ziyaret etti. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberlerinde...

Ülkü Ocakları'ndan Büyükkılıç'a ziyaret!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Hem kent merkezinde hem de ilçelerde yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, kamu kurum kuruluşlarının yanı sıra oda, dernek ve teşkilatlarla ile de sık sık bir araya geliyor. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Ülkü Ocakları İl Başkanı Halit Yağmur ve yönetimini makamında kabul etti.

Hem kent merkezinde hem de ilçelerde yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, kamu kurum kuruluşlarının yanı sıra oda, dernek ve teşkilatlarla ile de sık sık bir araya geliyor. Bu kapsamda Kayseri Ülkü Ocakları İl Başkanı Halit Yağmur ve ocak yönetimi Başkan Büyükkılıç’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Ülkü Ocakları'ndan Büyükkılıç'a ziyaret!

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Büyükkılıç, “Sizleri her zaman vatanına, milletine, devletine sevdalı bir anlayışın sahibi bir gençlik olarak görüyoruz. İyi ki varsınız. İnşallah hep birlikte Kayseri’mizi daha iyi yerlere getireceğiz ve geliştireceğiz” dedi.

Ülkü Ocakları'ndan Büyükkılıç'a ziyaret!

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Yağmur da Başkan Büyükkılıç’a kente yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkürlerini iletti. Yağmur, ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhur İttifakı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak gösterilen Başkan Büyükkılıç’ı tebrik etti.