SOCAR Türkiye'den Kayseri'ye Doğalgaz Yatırımı!

SOCAR Türkiye Kayseri'ye doğalgaz yatırımlarına devam ediyor. 2024 yılı sonuna kadar bütün ilçelere doğalgaz arzı sağlanacak şekilde planlarını yaptıklarını söyleyen SOCAR Türkiye, yatırımın ayrıntılarını açıkladı. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberinde…

SOCAR Türkiye'den Kayseri'ye Doğalgaz Yatırımı!

SOCAR Türkiye Kayseri’ye doğalgaz yatırımlarına devam ediyor. 2024 yılı sonuna kadar bütün ilçelere doğalgaz arzı sağlanacak şekilde planlarını yaptıklarını söyleyen SOCAR Türkiye, 2024 yılı yatırım planlarımızın üstüne ek yatırımlarla 77 km uzunluğunda ek doğal gaz hattı ile daha fazla mahallenin güvenli enerjiye yani doğal gaza kavuşmasını hedefliyor.

Türkiye’nin en büyük entegre endüstri grubu SOCAR Türkiye, doğal gaz alanındaki faaliyetlerini giderek genişleterek, Bursa ve Kayseri gibi önemli sanayi şehirlerinin enerji ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Kayseri ve Bursa’ya 170 Milyon Dolar Yatırım!

2019 yılında başlayan doğal gaz iş birimi faaliyetleri kapsamında, Bursagaz ve Kayserigaz grup şirketleri aracılığıyla doğal gaz dağıtımı, toptan satışı ve ticaretini gerçekleştiriyor. SOCAR Türkiye, Bursa ve Kayseri'de dört yılda toplamda yaklaşık 170 milyon dolar yatırım yaparken bugüne kadar yaklaşık 1,9 milyon aboneye ulaştı. Kayseri’de 6.675 kilometre uzunluğundaki şebekeleri ile yaklaşık 700 bin aboneye ulaşıyorlar.

SOCAR Türkiye'den Kayseri'ye Doğalgaz Yatırımı!

Müşteri deneyimini en üst düzeye çıkarmak adına yeni teknolojilerin kullanılmasına büyük önem veren SOCAR Türkiye, bu kapsamda, müşterilerin sözleşme hizmetine ‘mesafeli sözleşme’ hizmetini de ekledi. Müşteriler bu sayede mesafeli sözleşme ile birlikte bulundukları yerden 7 gün 24 saat Müşteri İletişim Merkezi, web sitelerindeki online işlemler alanından veya e-devlet üzerinden doğal gaz kullanım sözleşmelerini dijital ortamda imzalayarak ve başvuru evraklarını yükleyerek başvuruda bulunabilecekler.