POMEM başvuru sonuçları açıklandı !

30. Dönem POMEM ön başvuruları 1-19 Mayıs arasında tamamlanmıştı. Polis Akedemisi için başvuru yapan adaylar POMEM başvuru sonuçlarının açıklanacağı günü merakla beklemeye başladı. Peki POMEM başvuruları ne zaman açıklanacak? Konuyla ilgili merak edilenler Kayseri Anadolu Haberin Kayseri Haber detaylarında...

POMEM başvuru sonuçları açıklandı !
TAKİP ET Google News ile Takip Et

30. Dönem POMEM(Polis Merkez Eğitim Merkezleri) başvuruları 19 Mayıs'ta sona ermişti. Adaylar sonuçlar için gözünü Polis Akademisinden gelecek açıklamaya çevirdi. Başvuru sonuçlarına göre ise adaylar bir mülakata davet edilecek. Lisans mezunu 33.586 erkek ve 27.669 kadın ile ön lisans mezunu 38.790 erkek ve 21.075 kadın, toplam 121.120 aday başvuruda bulundu.

POMEM başvuru sonuçları açıklandı !

30. DÖNEM POMEM SINAV ÜCRETİ NE KADAR, KAÇ TL?

30. Dönem POMEM Giriş Sınavı aşamalarına katılmaya hak kazanan adaylar dört yüz olan sınav başvuru ücretini 30 Mayıs 2023 Salı günü saat 09.00'dan 08 Haziran 2023 Perşembe günü saat 17.00'ye kadar Polis Akademisi Başkanlığı Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğünün Türkiye Halkbank Gölbaşı Şubesi/ANKARA "30. Dönem POMEM Giriş Sınavı" isimli hesabına yatıracaktır.
30. DÖNEM POMEM ÖN BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?
Polis Akademisi Başkanlığı, 30. Dönem POMEM giriş sınavı ön başvuru sonuçlarının açıklandığını duyurdu.

POMEM başvuru sonuçları açıklandı !

POMEM BAŞVURU SONUÇLARI NASIL, NEREDEN ÖĞRENİLİR?

Adaylar hangi tarihte ve nerede başvuru ve sınava katılacaklarını www.pa.edu.tr internet adresinden öğreneceklerdir. Ayrıca adaylara posta yoluyla veya değişik iletişim araçları ile tebligat yapılmayacak. POMEM başvuru sonuçları açıklandığı zaman Polis Akademisi Başkanlığı'nın aşağıda yer alan duyurular ekranından başvuru sonuçlarını öğrenebilirsiniz.