Palancıoğlu Borcunu Ödedi

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu Emlak ve Çevre Temizlik Vergisini belediye veznesinde ödeyerek vatandaşlarla da bir araya geldi. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri bülteninde...

Palancıoğlu Borcunu Ödedi

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu; son ödeme tarihi 31 Mayıs olan Emlak ve Çevre Temizlik Vergisini belediye veznesinde ödeyerek vatandaşlarla da sohbet etti.

Palancıoğlu Borcunu Ödedi

Melikgazi Belediyesi Emlak ve Çevre Temizlik Vergilerinin son ödeme tarihlerinin 31 Mayıs olması nedeniyle veznelerde yoğunluk yaşandığını belirten Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu; vatandaşların rahat bir şekilde ödemelerini yapabilmeleri için Melikgazi Ana Hizmet Binasında bulunan veznelerin 08.30-19.00 aralığında ve öğle arasında da açık olacağını belirterek şunları söyledi:

Palancıoğlu Borcunu Ödedi

‘Melikgazi Belediyemizin veznesindeyiz. Hem evimizin hem de annemin evinin emlak vergisinin ödemesini yapıyoruz. Bu ay sonu biliyorsunuz Emlak ve Çevre Temizlik Vergilerinin son ödeme tarihi. Dolayısıyla vatandaşlarımız unutmasınlar, cezaya kalmasınlar, faiz ödemesinler diye özellikle hatırlatmak istedik. Biz de gelmişken vergimizi ödüyoruz. Vergisini ödeyen bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Allah hayırlı, bol kazanç versin. Biz de aldığımız vergilerle sizlere hizmetlerimizi en iyi şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz. Hayırlı olsun inşallah.’

Palancıoğlu Borcunu Ödedi

Vatandaşların Emlak ve Çevre Vergisi ilk taksit ödemelerini Melikgazi Belediyesi veznelerine nakit veya kredi kartı ile ödeyebilecekleri gibi https://ebelediye.melikgazi.bel.tr adresinden de yapabileceklerini belirten Başkan Palancıoğlu, vergisini ödeyerek vatandaşlık görevini yerine getiren herkese teşekkür etti.