Ödüllü proje 'Değer Gençlik'te ilk ders zili çaldı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren KAYMEK'in ödüllü projesi olan Değer Gençlik Merkezi'nde büyük heyecanla beklenen eğitim öğretim döneminin ilk Değer Gençlik zili çaldı. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri bülteninde...

Ödüllü proje 'Değer Gençlik'te ilk ders zili çaldı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş.’nin (KAYMEK) ödüllü projesi olan Değer Gençlik Merkezi’nde büyük heyecanla beklenen eğitim öğretim döneminin ilk Değer Gençlik zili çaldı. 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı kursları için 9. 10. ve 11. sınıf öğrencilerine yönelik olarak kurslarda, yüz yüze gerçekleşecek eğitimler başladı.

Ödüllü proje 'Değer Gençlik'te ilk ders zili çaldı

6 farklı atölyede uygulamalı eğitim

KAYMEK’in uzman eğitimci kadrosu, Değer Gençlik kurslarında 9. 10. ve 11. sınıf öğrencilerine yönelik, 6 farklı atölyede, 26 farklı istasyonda eğitim verecek. Yüz yüze verilen eğitimlerde uzmanlar öğrenciler ile birebir ilgilenerek gençlerin gelişimlerine önemli katkılar sunuyor. Değer Gençlik Merkezi’nde her hafta gerçekleştirilecek seminerler, atölyeler, sanat etkinlikleri, spor faaliyetleri ile gençlerin yanında olunacak.

Ödüllü proje 'Değer Gençlik'te ilk ders zili çaldı

Ücretsiz kurslar

‘Gençliğe Değer’ sloganı ile hizmet veren Değer Gençlik Kursları, ücretsiz olarak öğrencileri geleceğe hazırlıyor. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ankara’da ‘Değer Gençlik’ projesinin kazandırdığı ödülü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden almıştı.