O cinayette sanıklar yargılanmaya başlandı!

Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesinde bir kişinin ölümüyle sonuçlanan olayın sanıklarının yargılanmasına başlandı. Sanık A.Ş. ise savunmasında olayla ilgisinin olmadığını söyledi. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberlerinde....

O cinayette sanıklar yargılanmaya başlandı!

Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesinde bir kişinin ölümüyle sonuçlanan olayın sanıklarının yargılanmasına başlandı. Sanık A.Ş. ise savunmasında olayla ilgisinin olmadığını söylerken müştekiler de sanıkların ağır bir şekilde cezalandırılmalarını talep etti.

Kayseri Adliyesi 3. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya sanıklar G.Ş. ve A.Ş., müştekiler Z.D., M.D ve taraf avukatları katıldı. Tutuklu yargılanan sanıklardan G.Ş. ifadesinde kasten öldürmediğini, maktul Ü.D.’nin kaza sonucu öldüğünü söyleyerek tahliyesini istedi.

O cinayette sanıklar yargılanmaya başlandı!

Sanık A.Ş. ise savunmasında olayla ilgisinin olmadığını söyledi. Müştekiler de sanıkların ağır bir şekilde cezalandırılmalarını talep etti. Mahkeme heyeti, sanıkların tutukluluk halinin devamına karar vererek, dinlenmeyen tanıkların dinlenmesi ve eksikliklerin tamamlanması için duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.