Niğde'de 12 Kişi Yakalandı!

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin mal varlığına karşı işlenen suçlarla mücadele kapsamında 12 hırsızlık olayının şüphelisi yakalandı. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberinde...

Niğde'de 12 Kişi Yakalandı!

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin mal varlığına karşı işlenen suçlarla mücadele çerçevesinde yaptığı çalışmalarda 1 ayda 12 hırsızlık olayının şüphelisi yakalandı.

Ekiplerin 01-31 Mayıs tarihleri arasında yaptıkları çalışmalarda, 6 ayrı açıktan hırsızlık olayı ile ilgili olarak, olayı gerçekleştirdikleri tespit edilen 12, 4 ayrı işyerinden hırsızlık olayı ile ilgili olarak 4 şüpheli, 3 ayrı evden hırsızlık olayı ile ilgili 3 şüpheli, oto hırsızlığı olayı ile ilgili olarak olayı gerçekleştirdikleri tespit edilen 3 şüpheli şahıs olmak üzere 12 hırsızlık şüphelisi hakkında işlem başlatılırken, suça konu otomobil ve malzemeler sahiplerine teslim edildi.

Öte yandan çalıntı kaydı girilen kamyonet sahibine, motor ve şasi numaraları kazılı 3 adet motosiklet ise ekipler tarafından ilgili birime teslim edildi.