Melikgazi Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

İlçenin dört bir tarafında çalışmalarını sürdüren Melikgazi Belediyesi, yeni yol açma çalışmalarına devam ederek, Belsin Bölgesi'nde asfalt çalışması yaptı. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberinde...

Melikgazi Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

İlçenin dört bir tarafında çalışmalarını sürdüren Melikgazi Belediyesi, yeni yol açma çalışmalarına devam ederek, Belsin Bölgesi 30 Ağustos Caddesi’nde yaklaşık 1,5 kilometre uzunluğa sahip yolda asfalt çalışması yaptı.

Melikgazi Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyesi olarak asfalt yolda rekor düzeyde çalışma yaptıklarını söyleyerek; 'Yol medeniyettir ilkesinden hareketle başta şehir merkezi olmak üzere ilçemizin tüm bölgelerindeki asfalt eksikliklerini gidermek için çalışıyoruz. İlçemizin yolları Melikgazi’ye yakışır hale getirilirken, bozuk yollara da bakım onarım yapıyoruz. Bir taraftan projelerimizi ve yatırımlarımızı sürdürürken ilçemizin ihtiyaçlarını da göz ardı etmeden çalışıyoruz. Bu nedenle yol çalışmalarımız hızla devam edecek. Ekiplerimiz, altyapı kurumları tarafından sürdürülen çalışmaların tamamlandığı yollarda asfalt mesaisine başlıyorlar. Bu kapsamda Belsin Bölgesi 30 Ağustos Caddesi’nde 1,5 kilometreye yakın yolda asfalt çalışması yapıldı. Çalışmaların tamamlanmasının ardından, mahalleye kazandıracağımız yeni yolun bitimiyle birlikte, bölgedeki trafik akışı da oldukça rahatlamış olacak. Şehrimize kazandırdığımız bu yeni yolumuz ilçemize hayırlı olsun' diye konuştu.