Kütüphanede çalışmalar tamamlandı!

İlçeye 5 yılda gençler başta olmak üzere birçok proje kazandırdıklarını belirten Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Şİrintepe mahallesine kütüphane kazandırdıklarını söyledi. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberlerinde...

Kütüphanede çalışmalar tamamlandı!

Çocuklara ve gençlere yönelik çalışmalar ile referans olduklarını söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, gençlerin çok sevdiği bir kütüphaneyi daha Şirintepe Mahallesi’ne kazandırdı.

İlçeye 5 yılda gençler başta olmak üzere birçok proje kazandırdıklarını söyleyen Başkan Palancıoğlu, “Eğitime ve gençlerimize önem veriyoruz. Bunlar arasında en önem verdiğimiz çalışmalardan bir tanesi kütüphane yapımı. İlçemizde şu ana kadar 15 akıl küpü kütüphanemiz oldu. Özellikle butik projelerle mahallelerin ihtiyaçlarını gideriyoruz.

Kütüphanede çalışmalar tamamlandı!

Mimarsinan’da Şirintepe Mahallesi’nde muazzam bir kütüphaneyi hizmete kazandırıyoruz. 2 kattan oluşan Akıl Küpü Kütüphanemizin yapım çalışmaları tamamlandı. Tefrişatına başlıyoruz. Buralarda gençlerimiz rahat ve konforlu bir ortamda verimli bir şekilde ders çalışacak. Birçok işlevi olan, gençlerimizi mıknatıs gibi çekecek çok güzel imkânların sunulduğu bu tesislerimizle gençlerimizi mutlu edeceğiz. Bu bölgede gençlerimizin ders çalışabilecekleri, sosyalleşebilecekleri güzel bir tesis ortaya çıktı.

Kütüphanede çalışmalar tamamlandı!

Akıl Küpü Kütüphanemizin içerisinde büyük çalışma alanı, grup çalışması için çalışma ofisleri ve kafeterya yer alıyor. Gençlerimizin isteği olan kütüphane ihtiyacını da böylece gidermiş olduk. Şirintepe Mahallemize ve gençlerimize hayırlı olsun.” dedi.