Kayserispor'un yıldızına Galatasaray kancayı taktı

Kayserispor'un genç yıldızı Baran Ali Gezek, Galatasaray'ın transfer listesinde yer aldı. 17 yaşında formayı, 18 yaşında da U19 Milli Takım'ın vazgeçilmezi olan Gezek, teknik direktör Okan Buruk'un da radarına girdi. Detaylar Kayseri Anadolu Haberin Kayseri Haberinde.

Kayserispor'un yıldızına Galatasaray kancayı taktı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Galatasaray'ın, Kayserispor'un 18 yaşındaki yıldızı Baran Ali Gezek’i radarına aldı. Geçtiğimiz sezon 17 yaşında profesyonel olan ve Türkiye U19 Milli Takımının vazgeçilmezi olan Gezek, şimdiden transferin en çok konuşulan isimleri arasına girmeyi başardı.

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Baran Ali Gezek'in kapasitesinden oldukça etkilenmiş durumda. Edinilen bilgilere göre Buruk’un yönetime ‘Baran tam bize göre, alabiliriz’ dediği öğrenildi.

Baran Ali Gezek'in futbolculuk kariyeri, 13 yaşında altyapı antrenörü Alper Salgın'ın keşfetmesiyle başladı. Salgın'ın Türk futboluna kazandırdığı bu büyük yetenek, her ne kadar da son haftalarda forma şansı bulamamış olsa da üç büyükler tarafından yakından izleniyor.

Kayserispor'un yıldızına Galatasaray'ın kancayı taktı

Bu sezon Kayserispor formasıyla çıktığı 6 maçta toplam 97 dakika süre alan Gezek, performansıyla U 19 Milli takımının vazgeçilmezi oldu.