Kayserililer Bugün Büyük Gün – Sizi Bekliyor!

Kayseri Valiliği ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Büyük İstihdam Fuarı bugün kapılarını açıyor. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri bülteninde…

Kayserililer Bugün Büyük Gün – Sizi Bekliyor!

Kayseri'de iş arayan binlerce kişi ile köklü firmaları buluşturacak Büyük İstihdam Fuarı bugün kapılarını açıyor. 
İş arayan İş Bulacak, sloganıyla düzenlenen istihdam fuarında Kayseri’nin köklü 200 firması yer alacak.
Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek organizasyon, 14 – 15 Mayıs tarihlerinde saat 09.00-17.00 arası açık olacak. 

Ücretsiz Ulaşım Kolaylığı

Tüm Kayserilileri İstihdam Fuarı’na davet eden Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, ‘Şimdi üretim ve istihdam zamanı. Kayseri yine bir ilke imza atıyor. Şehrimizde üretim ve ihracat yapan firmalarımızla bu işletmelerde çalışmak isteyen vatandaşlarımızı bir araya getiren Kayseri İstihdam Fuarı’mız 14-15 Mayıs tarihlerinde Organize Sanayi Bölgesi Fuar alanında yapılacak. Ulaşım Belediyelerimiz tarafından ücretsiz karşılanacak ve vatandaşlarımız firma ve işletmelerin insan kaynakları yöneticileriyle doğrudan görüşmeler yapabilecekler. Üreten Kayseri’de istihdam zamanı, İşimiz istihdam, gücümüz Kayseri’ ifadelerinde bulundu. 

Vekil Cıngı’dan Fuara Davet

AK Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı istihdam fuarı ile ilgili, ‘Kayseri’de benzersiz işler yapıyor. İş arayan kardeşlerimiz, yarı zamanlı çalışmak isteyen üniversite öğrencileri, emeğin kutsiyetiyle ve alın terinizle hayatınızı kazanmak ve ülke kalkınmasında ‘ben de varım’ demeniz için müthiş bir fırsat. Yarından itibaren OSB Fuar Alanında takım arkadaşları arayan firmalar sizi bekliyor. Hiç bu kadar rahat olmamıştı.’ açıklamlarında bulundu.

Kayserililer Bugün Büyük Gün – Sizi Bekliyor!