Kayseri Ülkü Ocakları'ndan Dikkat Çeken Açıklama!

Danişmentgazi Mahallesi'nde meydana gelen ve Kayseri'de devam eden olaylarla ilgili Kayseri Ülkü Ocakları kamupyu açıklaması yaptı. Sosyal medyada dikkat çeken açıklamalar ve detayları Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberinde...

Kayseri Ülkü Ocakları'ndan Dikkat Çeken Açıklama!

Danişmentgazi Mahallesi’nde meydana gelen ve Kayseri’de devam eden olaylarla ilgili Kayseri Ülkü Ocakları kamupyu açıklaması yaptı. 

Kayseri'de yaşanan olaylar sonrasında Kayseri Ülkü Ocakları sosyal medya hesabında açıklamalarda buludu. Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı yaptığı açıklamada, sükunet ile olayı takip ettiklerini söyleyerek, ‘Bizler Kayseri Ülkü Ocakları olarak herhangi bir harekete girişmeden sükunet çerçevesinde olayları takip etmekteyiz. Bizim devletimize kaşı güvenimiz sonsuzdur. Hiç bir Ülkü Ocakları mensubumuz yaşanan olaylarla alakalı olarak o bölgede bulunmamıştır. FETÖ’cü itler ve yandaşlarının nerede bir olay olsa Ülkü Ocakları yapmış gibi algı yaratmaya çalıştığı aşikar bir şekilde ortadadır. Hiç bir Ülkü Ocakları mensubunu resmi makamlarca belirtilen açıklamalar haricinde, provokatörlük yaparak kargaşa çıkarmak isteyenlerin ve herhangi bir eylemin içerisinde olmadan sükunetli bir şekilde kalmaya davet ediyorum. Devletimizin her zaman yanındayız. Ülkü Ocakları’nın adını kullanarak ortalığı karıştırmak isteyen provokatörlere hiç bir şekilde itibar etmeyiniz’ ifadelerinde bulundu.

Kayseri Ülkü Ocakları'ndan Dikkat Çeken Açıklama!