Kayseri Sivas arası kaç km

Kayseri Sivas arası kaç km? Bir çok vatandaş, bu soruyu günlük olarak soruyor... Google de en sık sorulan soruyu sizler için derledik. İlgili haber Kayseri Anadolu Haber Gazetesi'nin Kayseri haber detayında yer alıyor.

Kayseri Sivas arası kaç km

Kayseri, Türkiye’nin merkezinde bulunan içinde İpek Yolunun geçtiği güzide bir şehir.
Vatandaşlar, yolculuk öncesinde özellikle Kayseri Sivas arası kaç km sorusunu sıkça soruyor. Bu sorunun yanıtını siz değerli okuyucularımız için kaleme aldık.

Kayseri Sivas arası kaç km

Kayseri - Sivas Kaç km sorusunun cevabı; 198 Kilometre mesafededir. Aynı şekilde Kayseri - Sivas arası kaç saat sürer sorudu da yine çok soruluyor. Bu sorusunun cevabı da ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 2 saat 30 ile 2 saat 40 dakika arasında değişiklik gösterebiliyor.. Otobüs ile bu yolculuk; 3 saat 30 dakika sürüyor.
Diğer yandan Kayseri’ye komşu olan Sivas yolculuğu Kilometre yakıt hesaplama da merak edilen konular arasında yer alıyor. 

Kayseri - Sivas arası 198 km'lik bu mesafeye; 90 km ortalama hız ile yaklaşık olarak 2 saat 15 dakikada ulaşabiliyorsunuz...

Kayseri  - Sivas Yol tarifi de yine sorular arasında çokça soruluyor. Google Navigasyon ile yol tarifi alabilir, aynı zamanda da Kayseri ile Sivas şehirlerinin hava durumu da öğrenebilirsiniz. 

Kayseri - Sivas kaç km sorusunu soranlar arasında Kayseri gezilecek yerler, Kayseri'de ne yenir gibi merak edilenleri de Google'ye soruyor....

Kayseri Anadolu Haber Gazetesi olarak Kayseri Hava Durumunu günlük olarak siz değerli okuyucularımız için yayımlıyoruz. 
HABER: HARUN SERBEST