Kayseri Rize'den madalyalarla döndü!

Kayseri, Rize'de düzenlenen Uluslararası Dağ Kayağı şampiyonasından zafer ile döndü. Rize'de düzenlenen Cimil Uluslararası Dağ Kayağı Şampiyonası'nda büyük başarıya imza atan HADAK madalyalarla Kayserilileri sevindirdi. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in, Kayseri haberinde…

Kayseri  Rize'den madalyalarla döndü!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kayseri Hacılar Dağcılık ve Kış Sporları Kulübü (HADAK), Rize’de düzenlenen Cimil Uluslararası Dağ Kayağı Şampiyonası'nda büyük başarıya imza attı. HADAK Kayseri’ye madalyalar kazandırdı.

28 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen ISMF Cimil Uluslararası Dağ Kayağı Şampiyonası'nda, Kayseri'nin Hacılar Dağcılık ve Kış Sporları Kulübü'nün sporcuları, etkileyici performanslarıyla göz doldurdu. U18 sprint ve bireysel yarış kategorilerinde kulüp sporcuları önemli bir başarı elde etti.

Kayseri  Rize'den madalyalarla döndü!

U18 sprint ve bireysel yarışlarında birinciliği Sueda Sultan Evci, ikinci sırayı Ela Özdemir aldı. U16 sprint yarışında ise ikinci olan Nisanur Yavuz ve üçüncü olan Hatice Ateş gösterdikleri performansla dikkatleri üzerine çekti. U16 Erkekler bireysel yarış kategorisinde ikinciliği elde eden Ali Çavuş da bu başarıya katkı sağladı.

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, 'Kayseri'ye toplamda 2 altın, 4 gümüş ve 1 bronz madalya kazandırarak dönen Hacılar Dağcılık ve Kış Sporları Kulübümüzün sporcularını tebrik ediyorum. Gelecek yarışmalarda da aynı başarıyı sürdüreceklerine olan inancım tam. Bizlerde geleceğimizin teminatı gençlerimizin her zaman yanındayız ve destekçisiyiz' dedi.