Kayseri Hava Durumu (22 Şubat)

Kayseri'de havalar nasıl devam edecek sıkça araştırılıyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Yoksa sıcak havalar mı devam edecek? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Kayseri Anadolu Haber olarak sizler için bugünün hava durumunu derledik. Detaylar haberimizde...

Kayseri Hava Durumu (22 Şubat)
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Şehirdeki vatandaşlar ve şehri ziyaret edecek turistler, hava durumunun nasıl olacağını, gün içerinde havanın nasıl değişeceğini merak ediyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Mevsim normallerinin üstünde devam eden hava sıcaklıkları devam edecek mi? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? 

Bugün Kayseri çok bulutlu bir havaya uyanacak. Sıcaklık genellikle 4 derece ile 9 derece arasında değişecek. Sıcaklığın öğle saatlerinde 9 dereceye çıkması beklenirken kent genelinde yağmurlu bir hava bekleniyor. Yağmurlu havanın gece saatlerine kadar sürmesi bekleniyor. Kayseri'de akşam saatlerinde yağmurlu hava kente hakim olacakken, hava sıcaklığının da 6 derece civarında seyir etmesi bekleniyor. Gece saatlerin de yağmurlu havanın devam etmesi beklenirken, kentte gece saatlerinde en düşük sıcaklık 4 derece olacakken, en yüksek rüzgar hızı 25 km/sa olarak öğle saatlerinde görülüyor. 

Kayseri Hava Durumu (22 Şubat)