Kayseri'den Arıkan'a Coşkulu Karşılama!

Saadet Partisi Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan'ın, belediye başkan adaylığı açıklanmasının ardından Kayseri'de coşkulu bir karşılama yapıldı. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberinde…

Kayseri'den Arıkan'a Coşkulu Karşılama!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Saadet Partisi Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan’ın, belediye başkan adaylığı açıklanmasının ardından Kayseri’de coşkulu bir karşılama yapıldı.

Kayseri’nin girişinde sevenleri ve partililer tarafından konvoy ile karşılanan Mahmut Arıkan, parti binası girişinde konuşma yaptı.

Arıkan; ‘Selam olsun Kayseri’ye! Sivas’a, Yozgat’a, Ağrı’ya, Maraş’a, Iğdır’a; yani Kayseri’de kim yaşıyorsa, kim burası için mücadele ediyorsa, kim bura için taş üstüne taş koyuyorsa selam olsun hepsine!  Allah’a hamd ediyorum. Bir kez daha bu kutlu topluluk karşısında olmanın mutluluğu içerisindeyim. Bugün karşınıza Kayserili bir kardeşiniz olarak, Kayseri Büyükşehir BelediyeBaşkan Adayı olarak geldim. Şimdi yeni ve kutlu bir yola çıkıyoruz. Belediye seçimleri, milletin hizmet için “emaneti” teslim etme seçimleridir. Sadece sandık, pusula, kampanyadan ibaret değildir! Burada milletin her kuruşunun adilce, hakça harcanmasının emaneti vardır. Burada şeffaflık emaneti vardır. Burada işi ehline verme emaneti vardır. En önemlisi burada merhamet emaneti vardır. Ve biz biliriz ki, ‘Merhamet’ Allah’ın kendisinden bir “emanetidir.” Bu kardeşinize de Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı Adaylığı emaneti verildi. İnşallah Kayseri’ye en büyük hizmetleri yapmak için kollarımızı sıvadık. Biz, kötüyü iyi; iyiyi daha iyi yapmak için bu yola çıktık. Bizim kısır polemiklere, bilboard belediyeciliğine ayıracak vaktimiz yok. Bizim bütün dikkatimiz Kayseri’de, Kayserilidedir!’ dedi.

Saadet Partisi Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mahmut Arıkan, ‘Osman Yüksek Serdengeçti ne diyordu? ‘Hakikat, hakikat, hakikat istiyorum’ diyordu. Ben de buradan diyorum ki; Ben Kayseri için -mış gibi hizmet değil, hakikat istiyorum! Hakiki hizmet istiyorum!  O zaman biz de haydi bismillah diyoruz. Haydi şimdi milli görüş belediyeciliği diyoruz. Yolumuz açık olsun!’  ifadelerini kullandı.