Kayseri'deki Fabrikalara Ziyaret - AK Parti'den Teşekkür

AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde üretim yapan, şehrin ekonomik dinamizmine önemli katkılar sunan işletmeler, yöneticiler ve çalışanlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Ziyaretleri sırasında Fatih Üzüm, şehrin ekonomisine yaptıkları katkılar için tüm firma yetkililerine ve personellerine teşekkürlerini iletti. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberinde...

Kayseri'deki Fabrikalara Ziyaret - AK Parti'den Teşekkür
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde üretim yapan, şehrin ekonomik dinamizmine önemli katkılar sunan işletmeler, yöneticiler ve çalışanlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Ziyaretleri sırasında Fatih Üzüm, şehrin ekonomisine yaptıkları katkılar için tüm firma yetkililerine ve personellerine teşekkürlerini iletti.

Kayseri'deki Fabrikaları Ziyaret - AK Parti'den Teşekkür

'Fabrika Ziyaretleri' kapsamında bugün

Format Sünger, Güngör Kauçuk, Noıss Home Decor ve Sleep Corner gibi önde gelen firmaları ziyaret eden İl Başkanı Fatih Üzüm, fabrika yöneticilerine gösterdikleri sıcak misafirperverlikten dolayı teşekkürlerini iletti. Ayrıca, fabrika çalışanlarına da kolaylıklar dileyen Üzüm, yapılan üretim ve çalışmaları yakından inceleyerek bilgi aldı.

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan İl Başkanı Fatih Üzüm, şunları belirtti; 'Şehrimizin ekonomik canlılığına önemli katkılar sağlayan firmalarımızı aralıklarla ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bu anlamda bugün Format Sünger, Güngör Kauçuk, Noıss Home Decor ve Sleep Corner gibi değerli firmalara, yöneticilerine gösterdikleri samimi misafirperverlikten dolayı içten teşekkürlerimi sunarım. Gelecek projelerinde başarılar dilerim.'

Kayseri'deki Fabrikaları Ziyaret - AK Parti'den Teşekkür

İl Başkanı Fatih Üzüm, birliğin, beraberliğin ve dayanışmanın bir bereket olduğunu belirterek, 'Kurulduğu günden bugüne sektörünün önde gelen firmaları haline gelen fabrikaları ziyaret ederek, çalışan işçi kardeşlerimizle selamlaştık. Misafirperverlikleri için Abidin Sezgin, Kadir Güngör, Murat Dur ve Mükremin Dur’a teşekkür ederim. Rabbim her birine helalinden bol rızık versin' ifadelerini kullandı.

Gezi sırasında, AK Parti'nin yürütme kurulu üyelerinden Kadir Bayram ile yönetim kurulu üyeleri Mahmut Yazırdağ ve Abidin Sezgin de İl Başkanı Fatih Üzüm'e eşlik etti. Bu ziyaretler, yerel ekonomiye ve iş dünyasına verilen önemin bir göstergesi olarak dikkat çekti.

Kayseri'deki Fabrikaları Ziyaret - AK Parti'den Teşekkür