Kayseri'de Yarın Hava Nasıl Olacak? (6 Mayıs)

Kayseri'de havalar nasıl devam edecek sıkça araştırılıyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Yoksa sıcak havalar mı devam edecek? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Kayseri Anadolu Haber olarak sizler için bugünün hava durumunu derledik. Detaylar haberimizde...

Kayseri'de Yarın Hava Nasıl Olacak? (6 Mayıs)
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Şehirdeki vatandaşlar ve şehri ziyaret edecek turistler, hava durumunun nasıl olacağını, gün içerinde havanın nasıl değişeceğini merak ediyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Mevsim normallerinin üstünde devam eden hava sıcaklıkları devam edecek mi? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? 

Yarın Kayseri  parçalı bulutlu bir güne uyanacak. Parçalı bulutlu havanın öğle saatlerinde de devam edeceği tahmin ediliyor. Kentte sıcaklık genellikle 2 derece ile 15 derece arasında değişecek. Sıcaklığın öğlen saatlerinde 15 dereceye çıkması beklenirken kent genelinde bulutlu hava bekleniyor.

Havanın akşam saatlerinde de çok bulutlu olması bekleniyor. Kayseri'de akşam saatlerinde hava sıcaklığının da 8 derece civarında seyir etmesi bekleniyor. Kentte gece saatlerinde en düşük sıcaklık 7 derece olacakken, en yüksek rüzgar hızı 37 km/sa olarak öğle saatlerinde görülüyor. 

Bugün havanın nasıl olacağını da Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün raporuna göre sizler için derledik.

Kayseri'de Yarın Hava Nasıl Olacak? (6 Mayıs)