Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (3 Temmuz)

Kayseri'de havalar nasıl devam edecek sıkça araştırılıyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Yoksa sıcak havalar mı devam edecek? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Kayseri Anadolu Haber olarak sizler için bugünün hava durumunu derledik. Detaylar haberimizde...

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (3 Temmuz)
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Şehirdeki vatandaşlar ve şehri ziyaret edecek turistler, hava durumunun nasıl olacağını, gün içerinde havanın nasıl değişeceğini merak ediyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Mevsim normallerinin üstünde devam eden hava sıcaklıkları devam edecek mi? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? 

Bugün Kayseri az bulutlu bir güne uyanacak. Az bulutlu havanın gece saatlerinde de devam edeceği tahmin ediliyor. Kentte sıcaklık genellikle 15 derece ile 35 derece arasında değişecek. Sıcaklığın öğlen saatlerinde 35 dereceye çıkması beklenirken kent genelinde sıcak bir hava bekleniyor.

Havanın akşam saatlerinde de az bulutlu olması bekleniyor. Kayseri'de akşam saatlerinde hava sıcaklığının 27 derece civarında seyir etmesi bekleniyor. Kentte gece saatlerinde en düşük sıcaklık 21 derece olacakken, en yüksek rüzgar hızı 53 km/sa olarak gece saatlerinde görülüyor. 

Bugün havanın nasıl olacağını da Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün raporuna göre sizler için derledik.

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (3 Temmuz)