Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (27 Şubat)

Kayseri'de havalar nasıl devam edecek sıkça araştırılıyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Yoksa sıcak havalar mı devam edecek? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Kayseri Anadolu Haber olarak sizler için bugünün hava durumunu derledik. Detaylar haberimizde...

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (27 Şubat)
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Şehirdeki vatandaşlar ve şehri ziyaret edecek turistler, hava durumunun nasıl olacağını, gün içerinde havanın nasıl değişeceğini merak ediyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Mevsim normallerinin üstünde devam eden hava sıcaklıkları devam edecek mi? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? 

Bugün Kayseri puslu bir havaya uyanacak. Puslu havanın öğle saatlerine kadar devam etmesi beklenirken, kentte sıcaklık genellikle 0 derece ile 14 derece arasında değişecek. Sıcaklığın öğlen saatlerinde 14 dereceye çıkması beklenirken kent genelinde çok bulutlu bir hava bekleniyor. Çok bulutlu havanın saat 18:00'e kadar sürmesi bekleniyor. Kayseri'de akşam saatlerinde parçalı bulutlu bir hava kente hakim olacakken, hava sıcaklığının da 8 derece civarında seyir etmesi bekleniyor. Gece saatlerinde kentte puslu bir hava bekleniyor. Kentte gece saatlerinde en düşük sıcaklık 5 derece olacakken, en yüksek rüzgar hızı 26 km/sa olarak öğle saatlerinde görülüyor. 

Bugün havanın nasıl olacağını da Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün raporuna göre sizler için derledik.

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (27 Şubat)