Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (26 Nisan)

Kayseri'de havalar nasıl devam edecek sıkça araştırılıyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Yoksa sıcak havalar mı devam edecek? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Kayseri Anadolu Haber olarak sizler için bugünün hava durumunu derledik. Detaylar haberimizde...

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (26 Nisan)

Şehirdeki vatandaşlar ve şehri ziyaret edecek turistler, hava durumunun nasıl olacağını, gün içerinde havanın nasıl değişeceğini merak ediyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Mevsim normallerinin üstünde devam eden hava sıcaklıkları devam edecek mi? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? 

Bugün Kayseri rüzgarlı bulutlu bir güne uyanacak. Rüzgarlı havanın öğle saatlerine kadar devam etmesi beklenirken, kentte sıcaklık genellikle 16 derece ile 29 derece arasında değişecek. Sıcaklığın öğlen saatlerinde 29 dereceye çıkması beklenirken kent genelinde parçalı bulutlu hava bekleniyor.

Havanın akşam saatlerinde de parçalı bulutlu olması bekleniyor. Kayseri'de akşam saatlerinde hava sıcaklığının da 19 derece civarında seyir etmesi bekleniyor. Kentte gece saatlerinde en düşük sıcaklık 16 derece olacakken, en yüksek rüzgar hızı 27 km/sa olarak öğle saatlerinde görülüyor. 

Bugün havanın nasıl olacağını da Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün raporuna göre sizler için derledik;

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (26 Nisan)