Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (26 Mayıs)

Kayseri'de havalar nasıl devam edecek sıkça araştırılıyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Yoksa sıcak havalar mı devam edecek? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Kayseri Anadolu Haber olarak sizler için bugünün hava durumunu derledik. Detaylar haberimizde...

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (26 Mayıs)
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Şehirdeki vatandaşlar ve şehri ziyaret edecek turistler, hava durumunun nasıl olacağını, gün içerinde havanın nasıl değişeceğini merak ediyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Mevsim normallerinin üstünde devam eden hava sıcaklıkları devam edecek mi? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? 

Bugün Kayseri parçalı bulutlu bir güne uyanacak. Parçalı bulutlu havanın öğle saatlerinde yerini gökgürültülü sağanak yağışlı havaya bırakacağı tahmin ediliyor. Kentte sıcaklık genellikle 19 derece ile 23 derece arasında değişecek. Sıcaklığın öğlen saatlerinde 23 dereceye çıkması beklenirken kent genelinde parçalı bulutlu yağışlı bir hava bekleniyor.

Havanın akşam saatlerinde de parçalı bulutlu olması bekleniyor. Kayseri'de akşam saatlerinde hava sıcaklığının 15 derece civarında seyir etmesi bekleniyor. Kentte gece saatlerinde en düşük sıcaklık 12 derece olacakken, en yüksek rüzgar hızı 22 km/sa olarak akşam saatlerinde görülüyor. 

Bugün havanın nasıl olacağını da Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün raporuna göre sizler için derledik.

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (26 Mayıs)