Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (20 Nisan)

Kayseri'de havalar nasıl devam edecek sıkça araştırılıyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Yoksa sıcak havalar mı devam edecek? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Kayseri Anadolu Haber olarak sizler için bugünün hava durumunu derledik. Detaylar haberimizde...

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (20 Nisan)
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Şehirdeki vatandaşlar ve şehri ziyaret edecek turistler, hava durumunun nasıl olacağını, gün içerinde havanın nasıl değişeceğini merak ediyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Mevsim normallerinin üstünde devam eden hava sıcaklıkları devam edecek mi? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? 

Bugün Kayseri parçalı bulutlu bir güne uyanacak. Parçalı bulutlu havanın öğle saatlerine kadar devam etmesi beklenirken, kentte sıcaklık genellikle 9 derece ile 26 derece arasında değişecek. Sıcaklığın öğlen saatlerinde 26 dereceye çıkması beklenirken kent genelinde yağmurlu havanın devam etmesi bekleniyor.

Havanın akşam saatlerinde de rüzgarlı olacağı bekleniyor. Kayseri'de akşam saatlerinde hava sıcaklığının da 15 derece civarında seyir etmesi bekleniyor.  Kentte gece saatlerinde en düşük sıcaklık 11 derece olacakken, en yüksek rüzgar hızı 35 km/sa olarak öğle saatlerinde görülüyor. 

Bugün havanın nasıl olacağını da Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün raporuna göre sizler için derledik,

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (20 Nisan)