İstanbul Üniversitesi personel alımı yapacak!

İstanbul Üniversitesi Osmanlı Dönemi Müziği Uygulama ve Araştırma Merkezi için personel alımı yapacağını duyurdu. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in bülteninde…

İstanbul Üniversitesi personel alımı yapacak!

İstanbul Üniversitesi Osmanlı Dönemi Müziği Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde bulunan 11 kişilik boş kadro için yeni bir ilan açıldığını duyurdu. Burada KPSS şartı aranmaksızın sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Kontenjan ve Görev Detayları

Üniversite, Osmanlı Dönemi Müziği alanında uzmanlaşmış bireyler arasından Musiki Paleograf ve İcracısı kadrosuna toplamda 11 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacak. Bu pozisyonlar, sözleşmeli personel statüsünde olacak ve Müzik tarihine ve icrasına hâkim olan yetenekli bireyler aranmaktadır.

Başvuru Şartları ve Süreci

Başvuru yapmak isteyen adaylardan, genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımaları beklenmektedir. Ayrıca, adayların özel olarak Osmanlı-Türk musikisi alanında paleografik uzmanlık ve eski yazı ve notasyonla yazılmış müzik eserlerini icra yeteneğine sahip olmaları gerekmektedir. Başvurular, 7 Haziran 2024 tarihinden itibaren başlamış olup, en geç 21 Haziran 2024 tarihine kadar devam edecektir. Başvuruların https://pbys.istanbul.edu.tr/basvuru adresi üzerinden online olarak yapılması gerekmektedir.

Başvuru Tarihleri,

Başlangıç Tarihi - 7 Haziran 2024

Bitiş Tarihi - 21 Haziran 2024

İstanbul Üniversitesi, Osmanlı Dönemi Müziği alanında uzmanlaşmış ve bu alanda çalışmak isteyen bireyler için önemli bir kariyer fırsatı sunuyor. KPSS şartı aranmaksızın yapılan bu personel alımı, ilgili alanda uzmanlığı olan kişilerin bu prestijli üniversitede çalışma fırsatını elde etmelerine olanak tanıyor. Başvuru sürecine dahil olmak ve daha fazla bilgi almak için belirtilen başvuru adresini ziyaret edebilirsiniz.