Hulusi Akar ortak canlı yayına çıkacak

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, bu akşam Kayseri'de 6 IPTV ve 2 radyoda ortak canlı yayına çıkarak gazetecilerin sorularını yanıtlayacak.

Hulusi Akar ortak canlı yayına çıkacak
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Milli Savunma Bakanı ve aynı zamanda 14 Mayıs'taki seçimde AK Parti Kayseri Milletvekili seçilen Hulusi Akar, bu akşam (26 Mayıs Cuma) saat 21:00'da canlı yayında gazetecilerin sorularını yanıtlayacak.

Kayseri'de IPTV yayını yapan Anadolu Net TV, Deniz Postası TV, Etv Kayseri, Hunat TV, Life TV ve Olay Türk televizyonlarından ve aynı zamanda Erciyes FM ile Radio Life radyolarından canlı olarak yayınlanacak programda, Akar gündeme dair açıklamalarda bulunarak, gazetecilerden gelen soruları yanıtlayacak.

IPTV NEDİR?

IPTV, internet protokolü televizyonu anlamına gelir ve kullanıcıların antenler, uydu çanakları veya fiber optik kablolar kullanmadan internet üzerinden televizyon programlarına ulaşabilmesi adına verilen hizmet olarak adlandırılır. Bir başka deyişle iptv videoların, grafiklerin, seslerin, medyaya içeriğinin veya canlı televizyon yayınlarının bir IP ağı üzerinden kullanıcıya sunulmasıdır. Kısacası IPTV şifreli veya şifresiz kanallarını uyduyla izleyiciye iletmek yerine bir IP adresi üzerinden ulaştırır.

IPTV'LER NEREDEN İZLENİR?

Kayseri'de ve ülke genelinde IPTV'lere kendi sosyal medya hesapları dışında farklı uygulamalardan da ulaşabiliyor. 

Özllikle YouTube ve Facebook üzerinden canlı yayın yapan IPTV'ler, https://www.artidijitalmedya.com üzerinden de canlı yayın yapmakta. Artı Dijital Medya uygulamasına, telefonunuza ait uygulama marketlerinden de indirerek ulaşabilirsiniz.