menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

TSYD'den ‘Sporcu Sağlığı, Sakatlıkları ve Tedavisi’ semineri

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Kayseri İl Temsilciliği tarafından ‘Sporcu Sağlığı, Sakatlıkları ve Tedavisi’ semineri düzenlendi.
07 Eylül 2021, Salı

Bir otelin konferans salonunda gerçekleşen seminere Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, TSYD İl Temsilcisi Oktay Ensari, ASKF Başkanı Mutlu Önal, antrenörler ve basın mensupları katıldı. Seminerleri daha sık yapacaklarını söyleyen TSYD İl Temsilcisi Oktay Ensari, “Bundan sonra, bu tür toplantıları sıkça yapmaya başlayacağız ve bugün yapılan ilk seminerimiz. Spor hekimlerimiz ve bu işin uzmanları, bazı bilgiler paylaşacaklar. Bizlerin de bazen kafasına takılan şeyler oluyor. MR ile tomografiyi bilemediğimiz zamanlar olabiliyor. Bizim TSYD olarak aydınlatmamız da lazım, programlarda ve yazılarda. İnsanları bilgiye doyurmamız da lazım. Paydaşlarımızla da görüştük ve bundan sonra ASKF ve diğer spor paydaşlarımız ile Kayseri’de bir araya geleceğiz” dedi.

Daha sonra Ortopedi ve Mikrocerrahi Uzmanı Op. Dr. Emre Yurdakul ve Spor Fizyoterapisti ve El Terapisti Dr. Fzt. Harun Kızılcı tarafından katılımcılara yaralanmalar ve tedavileri hakkında bilgiler verildi.

>>İHA 

Diğer SPOR Haberler

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır