Elitaş, Kayseri'ye geliyor!

AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş, Kayseri'ye geliyor. Elitaş, geçtiğimiz haftasonu yapılan AK Parti 4. Olağanüstü Büyük Konresi'nde Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyeleri listesinde partinin Genel Başkanvekili olarak seçildi. Elitaş, ne zaman gelecek? Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberlerinde...

Elitaş, Kayseri'ye geliyor!

AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş, Kayseri'ye ziyaret gerçekleştirmek üzere yola çıkıyor. Geçtiğimiz haftasonu düzenlenen AK Parti 4. Büyük Olağan Kongersi'nde Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyeleri belirlendi. Elitaş ve Efkan Ala Genel Başkanvekili olarak seçildi.

Elitaş, Kayseri ziyareti sırasında ilk olarak AK Parti Kayseri İl Başkanlığı'nı ziyaret edip burada partililerle bir araya gelecek ve kentteki teşkilat çalışmaları hakkında bilgi alacak.

Mustafa Elitaş, AK Parti içerisinde önemli bir isim olarak öne çıkıyor. Partinin MKYK üyeleri arasında yer almasıyla, Kayseri için önemli bir temsilci konumunda. Elitaş'ın bu ziyareti, parti teşkilatları ve Kayseri halkı ile arasındaki iletişimi kuvvetlendirmesi bekleniyor.

Gazeteci Azim Deniz, X sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada ziyaretin ileri bir tarihe ertelendiğini belirtti.