Dilan Polat gözaltına alındı afişi Kayseri'de asılı kaldı

Fenomen iş insanı Dilan Polat, İstanbul'da gözaltına alındı. Gözaltı sonrasında Kayseri'de duvara asılan afiş asılı kaldı. Detaylar Kayseri Anadolu Haberde...

Dilan Polat gözaltına alındı afişi Kayseri'de asılı kaldı

Ünlü iş insanı ve sosyal medya fenomeni Dilan Polat, bugün İstanbul'da gözaltına alındı. Türkiye'nin birçok şehrinde güzellik merkezleri bulunan Polat, son dönemlerde adından sıklıkla söz ettiriyor.
Kayseri'nin işlek caddelerinden biri olan Farabi Caddesi'nde dikkat çekici bir pankart ortaya çıktı. Bu afişte "Dilan Polat çok yakında buradayız! Enerciiii" yazıyor. İstanbul'daki gözaltının ardından Kayseri'deki apartman duvarında afiş asılı kaldı. 
Dilan Polat ve işe Engin Polat'a yönelik yapılan operasyonlarla ‘Tasfiye halindeki 3 şirketten Polat ailesine ait şirketlere sözde ticaret karşılığında sahte fatura kesilmesi yöntemiyle 200 milyon TL para girişi olduğu, paranın Engin Polat'ın sahibi olduğu Milda Gayrimenkul isimli firmada toplanarak gayrimenkul ve çok sayıda araç alındığı’ iddia edildi.

Yapılan operasyonda Dilan Polat ve Engin Polat gözaltına alındı. Dilan Polat şu anda sosyal medyada ve internet tarayıcılarında en çok aranan isim olarak dikkat çekiyor.