Deva Partisi'nden KGC'ye Ziyaret!

Deva Partisi Kayseri yönetimi Kayseri Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyarette bulundu. Kayseri'de yerel seçim süreci ve belediye başkan adaylarının konuşulduğu ziyaretin detayları Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberinde…

Deva Partisi'nden KGC'ye Ziyaret!

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sedat Kadıoğlu ve Kayseri Büyükşehir, Kocasinan, Melikgazi, Talas ve Hacılar Başkan ve meclis adayları bugün Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

DEVA Partisi, Kayseri'de seçim kampanyasını sürdürüyor. Parti üyeleri, belediye başkan adaylarıyla birlikte il ve ilçe teşkilatlarıyla bir araya gelerek esnaf ziyaretlerini gerçekleştiriyor. Ziyaretlerde sivil toplum örgütlerine olan önem vurgulanıyor.

Parti yetkilileri, basının demokrasinin temel taşlarından biri olduğunu belirterek bugün Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyarette bulundu.

Deva Partisi'nden KGC'ye Ziyaret!

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sedat Kadıoğlu, parti kurulduğundan beri sahalarda olduklarını belirterek, sürekli kendilerini tanıttıklarını belirtti. Gittikleri her yere DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın selamlarını götürdüklerini söyleyen Kadıoğlu, ‘Anadolu’da selam alma şekline göre sadece söylemlerimizle insanlar ayağa kalkarak genel başkanımızın selamını alıyor’ dedi. Bu durumdan çok hoşlandığını ifade eden Kadıoğlu, hedeflerinin DEVA Partisi’ni olması gereken yerin daha üzerine çıkarmak olduğunu ifade etti.

Deva Partisi'nden KGC'ye Ziyaret!

Sedat Kadıoğlu, ulusal basın da yeterince yerleşemediklerini söyleyerek, partiyi tanıtamadıklarını ifade etti. Hazırladıkları eylem planında yanlış bir şey yaptıklarında mutlaka eleştirilmek istediklerini açıkladı.