Çocuk Şubeden başarılı faaliyetler!

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri her ay olduğu gibi Kasım ayında da gerçekleştirdikleri faaliyetleri kamuoyu ile paylaştı. Ekipler, bu ayda da çocukların korunmasına yönelik çalışmalar kaydetti. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberlerinde...

Çocuk Şubeden başarılı faaliyetler!

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren birim şubeler çalışmalarına hız kesmeden devam ederken Çocuk Şube Müdürlüğü'de yaptıkları aylık çalışmaları kamuoyuyla paylaşarak güven sağlıyor. 

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerince Kasım ayında yapılan çalışmalarda dilencilik yapan 1 kişiye işlem yapılırken aranması bulunan 2 kişi de yakalandı.

Edinilen bilgiye göre Çocuk Şube Müdürlüğü’nce 1-30 Kasım tarihleri arasında yapılan çalışmalarda; ’Aile hukukundan kaynaklanan yükümlülüğün ihlali’ suçundan 6 aileye adli, dilencilik yapan 1 kişi ise idari işlem yapıldı. Çocukların korunmasına yönelik farklı zamanlarda yapılan 58 denetimde ise 449 kişi sorgulanırken aranması olan 2 kişi yakalandı.

Çocuk Şubeden başarılı faaliyetler!

Ekiplerce 64’ü internet ve oyun salonu olmak üzere 106 umuma açık işyeri, park, bahçe ve metruk bina kontrol edildi.