Büyükkılıç Yeniköy'de vatandaşla buluştu!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Yeniköy Mahallesi'ndeki vatandaşlarla buluştu. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberlerinde...

Büyükkılıç Yeniköy'de vatandaşla buluştu!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Her zaman vatandaşlar ve esnafla buluşarak sohbet eden, onların görüş ve taleplerini dinleyen Başkan Büyükkılıç, Ramazan-ı Şerif’i de fırsat bilerek, hem iftar hem sahur hem de teravih namazlarında mahalle mahalle gezerek, Kayserililerle kucaklaşıyor. Büyükkılıç bu kez de Melikgazi Yeniköy Mahallesi’ndeki vatandaşla kucaklaştı.

Büyükkılıç Yeniköy'de vatandaşla buluştu!

Melikgazi Yeniköy Mahallesi’ndeki Takva Camii’nde teravih namazını kılan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, namaz sonrasında çocuklar başta olmak üzere vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı. Büyükkılıç, çocukların ‘en büyük başkan Memduh başkan’ tezahüratları ile karşılaşırken, vatandaşlar da Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ile görüştü, tokalaştı. Başkan Büyükkılıç ise çocuklara Kayserispor forması dağıtırken, vatandaşlara da kuru Türk kahvesi ve pişmaniye ikramında bulundu.

Büyükkılıç Yeniköy'de vatandaşla buluştu!

Büyükkılıç, çocuklarla da günün anısına fotoğraf çekinmeyi ihmal etmedi.

Teravih namazı sonrası Yeniköy İkinci Bahar Evi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Büyükkılıç, mahalleli ile çay eşliğinde sohbet etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kayseri’yi sevdiğini ve memnun ayrıldığını dile getiren Büyükkılıç, vatandaşlara da gösterdikleri ilgi ve destekten dolayı teşekkürlerini iletti.

Büyükkılıç Yeniköy'de vatandaşla buluştu!

Başkan Büyükkılıç’a Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Türkmen, daire başkanları ve KASKİ Genel Müdürü Yavuz Çağan da eşlik etti.