Büyükkılıç Köşk Sosyete Pazarı'nda!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri esnafı ve vatandaşı ile kucaklaşmayı sürdürüyor. Bu kapsamda Başkan Büyükkılıç, Köşk Sosyete Pazarı esnafları ile buluştu. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberinde...

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Büyükkılıç Köşk Sosyete Pazarı'nda!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri esnafı ve vatandaşı ile kucaklaşmayı sürdürüyor. Bu kapsamda Başkan Büyükkılıç, Köşk Sosyete Pazarı esnafı ile buluşarak esnaf ve vatandaşlara karanfil dağıttı.

Kayseri’de, gönül belediyeciliği ile sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, esnaf ve vatandaşlarla sürekli olarak bir araya gelmeye devam ediyor.

Büyükkılıç Köşk Sosyete Pazarı'nda!

Büyükkılıç, Esnaf ve Vatandaşları Karanfillerle Karşıladı

Kayseri’de hizmet veren alışveriş merkezlerinden Köşk Sosyete Pazarı’na ziyarette bulunan Büyükkılıç, esnaf ve alışveriş yapan vatandaşları karanfiller ile karşılayarak onlarla sohbet etti, talep, görüş ve önerilerini dinledi. Dükkânları tek tek ziyaret eden ve karşılaştığı herkesle görüşmeye özen gösteren Başkan Büyükkılıç’a ilgi yoğun oldu.

Büyükkılıç Köşk Sosyete Pazarı'nda!

Alışverişe Ortak Olan Büyükkılıç’tan Hayırlı İşler Temennisi

Köşk Sosyete Pazarı esnaf ile tek tek görüşen ve alışveriş yapan vatandaşlarla bir araya gelen Büyükkılıç, alışverişe ortak olarak pazarlık yaptı, yardımcı oldu. Esnaf ve vatandaşlarla fotoğraf çekinerek sohbet eden Başkan Büyükkılıç, çocuklar başta olmak üzere vatandaşlara sinema filmi bileti hediye etti.

Büyükkılıç Köşk Sosyete Pazarı'nda!

Vatandaşlar ve esnaf da Büyükkılıç’a hizmetleri ve ziyareti dolayısıyla teşekkür etti. Başkan Büyükkılıç ise esnafa hayırlı ve bereketli işler temennisinde bulundu.

Büyükkılıç’ın ziyaretinde, Köşk ve Talas Sosyete Pazarları Yöneticisi İsa Gün de Başkan Büyükkılıç’a eşlik etti.