Büyükkılıç, AK Parti ve BBP'yi Ziyaret Etti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm ile birlikte Büyük Birlik Partisi Kayseri İl Başkanlığı'na ziyaret gerçekleştirdi. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in, Kayseri haberlerinde...

Büyükkılıç, AK Parti ve BBP'yi Ziyaret Etti
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm ile birlikte Büyük Birlik Partisi Kayseri İl Başkanlığı’na ziyaret gerçekleştirdi. Kentte birliğin, beraberliğin ve dayanışmasına önem gösteren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, bu kapsamda ziyaretlerini sürdürüyor.

AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm ile birlikte Büyük Birlik Partisi Kayseri İl Başkanlığı’na ziyaret gerçekleştiren Başkan Büyükkılıç, 'Takdir ederseniz, Muhsin Yazıcıoğlu rahmetli başkanımızla biz mecliste beraber bulunduk.  28 Şubat sürecinin delikanlısıydı. Dik duranıydı. Gerçekten hepimizin takdir ettiği bir insandı. Herkesin eğilip büküldüğü dönemde 8 tane milletvekilimizle Merhum Erbakan Hocamızın yanında daha doğrusu milletinin yanında yer alan bir anlayış sergiliyordu' diye konuştu.

'Doğru Olan Ne İse Onu Yapacağız'

Siyasi farklılıkların bir zenginlik olduğunu belirten Büyükkılıç, 'Önemli olan aynı hedeflere yönelmektir. Biz yerli ve milli anlayışın sahibi olmak mecburiyetindeyiz. Kimin olduğu önemli değil, anlayış önemli, felsefe önemli. 1994’ten beri burada bir anlayış yerel bazda hizmet ediyor. Çok şükür hiçbir kardeşimizin, sizin başınızı yere eğdirecek bir sözü, davranışı ya da icraatı olmadı olmaz. Doğru olan ne ise onu yapacağız' ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükkılıç, birlik, beraberlik mesajı vererek, 'Biz sizlerle birlikteyiz, et tırnağız. Temennimiz, daha sonraki süreçte daha da kenetlenerek hep beraber yol almamız. Cumhur İttifakı’nın gerçekten tek yürek tek kalp tek bilek olmasını sağlamak hepimize yakışır diye buradan ifade etmek istiyorum' dedi ve birlik, beraberlik ve dayanışma vurgusu yaptı.

Büyükkılıç, daima motive ederek, teşvik ederek, destekleyerek ve dua ederek çalışmaların yürütülmesi, birliğin sürdürülmesi gerektiğine de işaret etti.

BBP İl Başkanı Erkan Demirci ise Başkan Büyükkılıç ile gönül bağı bulunduğunu vurgulayarak, 'Parti olarak inanıyoruz, tabi ki gönül bağımız vardır. Sayın başkanımızı burada ağırlamaktan onur duyuyoruz. Kendilerine sevgi ve saygılarımı iletiyorum' dedi.

Öte yandan Başkan Büyükkılıç, Sahabiye Mahallesi’ndeki esnafları da ziyaret ederek, hayırlı ve bereketli işler diledi. Bir vatandaş ile de sohbet eden Büyükkılıç’a, Çocuk Kreşleri projesi için çok teşekkür eden vatandaş, 'Allah size sağlık versin' dedi.