Burak Yılmaz'dan A Milli Takıma Destek Mesajı: 'Güvenelim, Destek Olalım'

Kayserispor Teknik Direktörü Burak Yılmaz, Portekiz karşısında mağlup olan A milli futbol takımına destek mesajı yayınladı. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberlerinde...

Burak Yılmaz'dan A Milli Takıma Destek Mesajı: 'Güvenelim, Destek Olalım'

Kayserispor Teknik Direktörü Burak Yılmaz, Portekiz karşısında 3-0 mağlup olan A milli futbol takımına destek mesajı yayınladı.

Kayserispor Teknik Direktörü Burak Yılmaz, Almanya’da devam eden 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda yer alan A milli futbol takımına destek mesajı yayınladı. Gruptaki ikinci maçında Portekiz karşısında sahadan 3-0 yenik ayrılan ay yıldızlılara sosyal medya hesabından mesaj yayınlayan Yılmaz, şu ifadeleri kullandı:

'Çok genç, potansiyelli, pırıl pırıl bir oyuncu grubuna sahibiz. Hatalar bu oyunun parçası. Gereken dersler çıkarılır. Devam eden turnuvada acımasız eleştiriler kimsenin bir işine yaramayacak. Bizim çocuklara güvenelim, destek olalım.'

A Milli futbol takımımız, Çarşamba günü gruptaki son maçında Çekya ile karşılaşacak. Ay yıldızlılar, bu maçtan puan veya puanlar ile ayrılması halinde Son 16 Turu’na katılma hakkı elde edecek.