Başkan İlmek: 'Şimdi Hizmet Zamanı!'

İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, ilçedeki 30 mahallenin muhtarı ile toplantı gerçekleştirdi. Başkan İlmek, muhtarlara 'Seçim bitti, şimdi halkımıza hizmet etme zamanı' dedi.

Başkan İlmek: 'Şimdi Hizmet Zamanı!'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, ilçedeki 30 mahallenin muhtarı ile toplantı yaptı. Başkan İlmek, muhtarlara ‘ Seçim bitti, şimdi halkımıza hizmet etme zamanı’ dedi.

Başkan İlmek: 'Şimdi Hizmet Zamanı!'

İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, Meclis Üyeleri ve Birim müdürlerinin de katıldığı toplantı ile İncesu Mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Belediye Konferans Salonunda düzenlenen toplantıda konuşan İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek ‘ Halkımızın teveccühleri ile bizler Belediye Başkanlığı görevine, sizler ise mahalle muhtarlığına seçildiniz. Seçim bitti, şimdi hizmet etme zamanı. Önümüzde 5 yıllık yeni bir dönem var. Muhtarlık, Yerel İdarenin en önemli konumu olduğu gibi, Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi devletin azı dişidir. Muhtarlarımızla uyum içerisinde adil bir çalışma sağlayacağız. Her mahalleye eşit şekilde hizmet sağlamaya devam edeceğiz. İlçemizdeki mahallelerde var olan sıkıntıları biliyoruz. Her biri notlarımız arasında.  Ekiplerimizle yapacağımız program dahilinde saha çalışmalarımız kısa süre içerisinde başlayacaktır. Halkımızı dinleyeceğiz, sorunlarına eğileceğiz.  Bu çalışmayı yaparken, KCETAŞ ve KASKİ yetkililerimizle iş birliği içerisinde olacağız.  Herkesin bir siyasi görüşü var. Bir sonraki yerel seçime kadar bu siyasi görüş rafa kalktı. Rozetimizi çıkardık, şimdi halkımıza hizmet edeceğiz. Şeffaf bir anlayış içerisinde olacağız’ diye konuştu.

Başkan İlmek: 'Şimdi Hizmet Zamanı!'