Başkan Büyükkılıç Gençlerle Sabah Yürüyüşünde Buluştu!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, günün erken saatlerinde Ali Dağı'nda sabah yürüyüşü yapan gençlerle buluştu. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberinde...

Başkan Büyükkılıç Gençlerle Sabah Yürüyüşünde Buluştu!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, günün erken saatlerinde Ali Dağı’nda sabah yürüyüşü yaparak kendisi gibi güne sporla başlayan gençlerle sohbet etti.

Sağlıklı bir yaşam için yürüyüşün ve sporun önemini sık sık dile getiren Başkan Büyükkılıç, haftanın üçüncü iş gününün ilk ışıklarıyla birlikte Ali Dağı’nda doğa yürüyüşü yaptı.

Sabahın erken saatlerinde Ali Dağı’nda yürüyüş yaparak güne başlamayı alışkanlık haline getiren Başkan Büyükkılıç, kendisi gibi güne sporla başlayan gençlerle bir araya geldi.

Başkan Büyükkılıç'tan Gençlerle Sabah Yürüyüşünde Buluştu!

Yürüyüşün ardından gençlerle sohbet eden Büyükkılıç, 'Sabahın erken saatlerinde temiz havada doğa yürüyüşümü yaptım. Benim gibi erkenden güne başlayan genç kardeşlerimle sohbet ettik. Herkese bol bereketli bir gün diliyorum' dedi.

Gençler de Başkan Büyükkılıç’ı örnek alarak sabah sporu yaptıklarını belirterek, ilgi, alakası için Büyükkılıç’a teşekkür ettiler.