menüler
HAVA DURUMU

Olmadı Hoca Olmadı

Mehmet YAZICI
Mehmet YAZICI
01 Ekim 2019, Salı
Yazılacak hiçbir şey yok bu takım için tel tel dökülmüş, ahı gitmiş vahı kalmış.
 
Önceki haftada köşe yazımda bahsettim bu takım ne yaptığını bilmeyen ne oynadığını bilmeyen sahada ne istediğini bilmeyen bir havada futbol oynuyor.
 
Ertuğrul hocanın nasıl ayrıldığını bilenler bilir, çok gitmez Hikmet hoca Göztepe maçını bile beklemez hafta içerisinde istifasını verir. Bence de hoca istifa edersen iyi olur, ya Allah aşkına Konya maçında defanstan aldığın futbolcuya bak, hatanı türübündeki seyircide gördü kendi sahanda oynarsın maç 1-1 devam eder maçın son dakikalarında üç puan almak için böyle riske girersin.
 
Aynı hatayı geçen hafta kendi sahamızda oynamış olduğumuz Denizli maçında Pedro’yu oyundan alırken seyirci sizi ıslıklamadı mı? Ya Bilal değişikliğinde Bilal’i oynamış olduğu kötü futboldan dolayı ıslıklamadı mı ? Demek ki ders alınmamış hani derler ya bir nasihat bin nusubetten daha iyidir diye boşa dememişler.
 
Bilal, Yasir, Mehsah, Atilla’yı mumla arar olduk haftalardır kötü oynayan ve hiçbir varlık göstermeyen, takıma katkısı olmayan bu futbolculara nasıl tahammül gösterdiniz.
 
Hocam Bial’li 90 dakika sahada tutuyorsun.
 
Konya maçının 90 dakikasında penaltı yaptırdı. Takım 1 puandan oldu.
 
Rıdvan Dilmen’in güzel bir açıklaması oldu; önümüzdeki hafta istifa eden hocaları görürüz diye bence de. Olmadı Hikmet hoca. Bu futbolla Gözpete’den üç puan almak mı güldürmeyin. Konya deplasmanınada bu hayal ile gitmiştiniz. Takımda kale hariç nereyi tutsanız elinizde kalır.
 
Her maçta takımın en iyisi kalecisi oluyorsa fazla söze gerek yoktur.
 
Maç kaybedilir ama bu ruhsuzlukla sadece puanları değil bu formayı da kaybedersiniz haberiniz olsun…
 

En Çok Okunan Yazıları

DİĞER YAZILAR
Olmadı Hoca Olmadı Bir Puan İyi Puan! Adaptasyon Süresi Veda… Korkulu Rüya Sona Erdi Stres Başladı Nerde Fair Play? Lig İçin Kritik Hafta Sezon Sonu Rehaveti Gün Destek Günü Çöken Hayallerimiz Anadolu Derbisi TÜRK FUTBOLUNDA BALANS AYARI... Mucize Yaşadık! Rize'de Karaman Düşmanlığı Yeni Hedef Avrupa Ligi!.. Plaka Aynı ama Hedef Değişti Fenerbahçe’nin Kâbusu İ.M. Kayserispor Cadı Kazanı Kaynıyor! Oynanan Oyunlara Dikkat! Yine mi beraberlik? Elveda Ziraat Türkiye Kupası! Gemisini Yüzdüren Kaptandır! Hoş Geldin İstikbal Kayserispor Türk Futbolunun ve Kayserispor’un Kurtuluşu Geleceğin Takımı Kuruluyor Kayserispor’un İlk Yarı Karnesi Yenemiyorsan Yenilme! Kayserispor Seride 3’te 3 Yaptı Sihirli Değnek.. Hikmet Hoca Üçlü Çektirdi Karaman Kimdir? Hikmet Karaman kimdir? Güle Güle Büyük Hoca... Demir Attık... Demir attık... Zoru Başarmak… Akdeniz’de Boğulduk… Sayın Valimizin Spor Sevgisi… Vay Halimize... Kadro Farkı... Can Suyu...
Copyright 2016 Tüm Hakları Saklıdır